Podziękowania

Slajd1

Slajd2

10 marca 2016 roku w pięknych wnętrzach Domu Technika NOT odbyło się Warszawskie Forum Współpracy Gospodarczej. Tematem wiodącym były umowy międzynarodowe, w szczególności sposoby i warunki współpracy międzynarodowej. Organizatorami Forum była Fundaja SYMODO oraz Platforma Produktów i Usług.

Forum było zorganizowane pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, a patronem medialnym objął je między innymi Sławomir Antonik Burmistrz Dzielnicy Targówek m.st Warszawy.

W debatach brali udział praktycy, osoby które w swoim życiu zawodowym eksportowały/importowały towary i usługi, także przedstawiciele izb handlowych (Anna Kalata, Tadeusz Namedyński) i dyplomacji, którzy pomagają przedsiębiorcom w nawiązaniu handlowych relacji międzynarodowych. Słuchacze zapoznali się z obecną sytuacją rynkową, trendami, możliwościami oraz narzędziami, które mogą nam pomóc w prowadzeniu biznesu i krajowego i międzynarodowego. Szczególne emocje wzbudziła ostatnia debata z udziałem Janusza Piechocińskiego. Była niezwykle interesująca, aż tak, że ku zadowoleniu słuchaczy trwała prawie dwa razy dłużej niż planowano – jako, że był to ostatni punkt programu organizatorzy mogli nie przerywać w pół słowa.

Ciekawym elementem był też wykład Mateusza Mrozowskiego na temat sprzedaży prowokacyjnej – kolejnej rewolucji w sprzedaży. Narzędzia, o których uczy Mateusz po dopasowaniu do firmy, branży, produktu/usługi i sprzedawcy można wykorzystać na każdym rynku świata.

Jak to wśród ludzi biznesu uczestnicy słuchali interesujących wykładów, a w przerwach oglądali stoiska wystawiennicze i oczywiście networkowali, rozmawiali, nawiązywali kontakty i współprace.

Z wystawcami mogliśmy porozmawiać o telefonach komórkowych, internecie i innych usługach telekomunikacyjnych w sieci Play, o jakże ważnej ochronie znaków towarowych z przedstawicielami Kancelarrii Rzeczników Patentowych POLSERVICE, o reklamie i poligrafii z Olgą Wilińską z IBI.pl. Mogliśmy także spróbować pysznych grzybków marynowanych z firmy MAVIT (trudno je spotkać w Polsce, ponieważ większość produkcji jest na eksport), spróbować niezwykłych polskich wódek luksusowych GUTT Vodka, ugasić pragnienie odrobiną piwa z Kompanii Piwowarskiej oraz poczęstować się pysznymi kanapkami i ciastami przygotowanymi przez WITKOWSCY Catering.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim Patronom, Partnerom, i Patronom Medialnym wydarzenia i zapraszamy na kolejne forum.

Podziękowania kierujemy do:

Adam Struzik -Marszałek Województwa Mazowieckiego za Patronat Honorowy.

Sławomir Antonik Burmistrz Dzielnicy Targówek m.st Warszawy za Patronat Medialny.

PANELISTÓW I UCZESTNIKÓW DEBAT:

Janusz Piechocińki
Krzysztof Trepczyński – Radca Ministra w Ministerstwie Rozwoju
ADRIAN APANEL
Maciej Krawczak – Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych
Barbara Kramar
Ewa Fisher
Mateusz Mrozowski
Andrzej Spuła
Małgorzata Łukaszewicz
Anna Kalata
Tadeusz Namedyński
Tomasz Jankowski
Zbigniew Grzeszczuk
Dr Roman Izdebski

PARTNEROM
Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych
MalPol
Gutt vódka
Tyskie
IBI.PL Olga Wilińska
Amar Translations – Tłumaczenia specjalistyczne
U Witkowskich WJM Sp zoo
PREVALUE COOPERATIVE OWNERS Spółdzielnia Właścicieli Majątku
MM PRIME TFI
Vantis Holding
Polish Bussines Club
K2 lider
Pierogarnia Piaski
Young Businnes Cluc
Bartosz Kulik
Think So
Warszawski Dom Technika

PATRONAT MEDIALNY
Fakty – Magazyn gospodarczy
VIP
Świat Elit
Monitor urzędowy
Kalata TV – internetowa telewizja dobrych wiadomości
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
Klub Integracji Europejskiej
Galeria Zbylut
Scanner. Com
Mam spotkanie.pl
Globtorter
Ty i biznes
Przedsiebiorcy@eu

 

Zobacz jak było na Warszawskim Forum Współpracy Gospodarczej

IMG_9657 (Kopiowanie)

GALERIA

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.